De echte winnaars winnen ook de slechte wedstrijden
Na een voetballoze zaterdag (vanwege de sneeuw) stond vandaag het treffen tegen ESA uit Arnhem (Rijkerswoerd) op het programma. De JO9-1 zit deze week behoorlijk in de lappenmand. Luca had zich van de week lelijk verstapt en moest afhaken, gelukkig kon Yari toch nog meedoen na zijn blessure en was het Jayvanni die even zijn hand tussen de deur kreeg op vrijdagavond. Kwam daar nog eens bij dat op zaterdagochtend Aboedi te ziek was om mee te gaan en Milo niet geheel fit aan de aftrap verscheen. Gelukkig stelde onze vrienden van de JO9-2 Mats en Teun beschikbaar zodat we met 7 spelers aan de aftrap verschenen. Met het missen van zowat een complete “potentiële” achterhoede was het even puzzelen en omzetten.
Toen de wedstrijd, ondanks dat de spelleider niet best was, kwamen wij ook niet altijd van goede huize. We kwamen op een achterstand doordat we een corner in eigen doel werkten. (Vette pech natuurlijk) Maar waar normaal de jongens elkaar oppeppen en zichzelf was het vandaag wat tammetjes. Met hulp van de tegenstander omdat ze rommelde in de opbouw was het Joey die een vrije doortocht in de schoot geworpen kreeg en genadeloos in de goal knalde (1-1). Daarna hadden we zeker kansen op een voorsprong via Joey, Finn, Mace en Mats die de grootste kans had maar was het ESA die de doortastendheid van ons bloot stelde en als een warm mes in de boter overheen liep en in de verre hoek de 2-1 maakte. Op slag van rust ontsnapten we zelf aan 3-1 doordat Milo zijn doel goed klein maakte en daardoor de bal op de paal werd geschoten.
In de rust wist iedereen, het loopt niet, het wilt niet en natuurlijk ga je dan ook irriteren aan randzaken. Lastig natuurlijk om ermee om te gaan als je denkt dat er onrecht wordt aangedaan en om jezelf te herpakken. Maar toch gingen we er weer voor, met in de 2e helft Teun in de goal, die ook zijn mannetje stond in de goal, gingen we op jacht naar de gelijkmaker. De gelijkmaker kwam er ook door wederom Joey. Op het moment dat iedereen denkt we krijgen eindelijk grip op de partij moet deze schrijver ook eerlijk bekennen dat de 3-2 ook wel zeer onrechtvaardig verliep een bal die overduidelijk over de zijlijn was werd doorgevoetbald (want zoals gezegd het was een kostbare fluit want er werd niet gefloten.) leverde een tegendoelpunt op. Tja, die acceptatie was bij onze jongens de druppel en lastig te accepteren zodat we niet veel later een 4-2 om de oren kregen. De time-out kwam daarom als geroepen om erger te voorkomen!
Ja, natuurlijk hebben we wel eens makkelijker gevoetbald, maar de veerkracht van deze groep valt ook te prijzen en is goud waard! Dat kan onze trouwe supporters ook vanochtend niet ontgaan zijn. We bedanken onze invallers uiteraard voor hun fantastische bijdrage en voor nu op naar volgende week! Eens kijken of we ook wedstrijd 4 (vd 4) winnend kunnen afsluiten.